2023 m. sausio 05 d. Atnaujinimo data: 2023 m. sausio 06 d.
image

Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA), jau dvidešimt metų administruojanti viešųjų investicijų projektus, pristato Lietuvos visuomenei informacinių filmukų seriją apie Europos Sąjungos investicijų programas „ES investicijos – paprastai“.


Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia visus, besidominčius ES investicijų programomis, susipažinti su pagrindinėmis temomis bei pokyčiais, tikslais, kurie svarbūs šiame  periode. Naująją informavimo priemonę - „ES investicijos paprastai“ - sudarys apie 7-8 informaciniai klipai, kurie palies svarbiausias sritis ir atsakys į dažniausiai užduodamus klausimus apie ES investicijų programas.

Kuo skiriasi ES investicijos nuo plano „Naujos kartos Lietuva“, koks yra projekto įgyvendinimo procesas, kas gali teikti projekto įgyvendinimo planus ar ką reikia žinoti apie projekto viešinimą – tai tik kelios temos, kurias išvysite jau netrukus.


Šiandien „ES investicijos paprastai“ startuoja su pirmuoju klipu apie ES investicijų programą ir planą „Naujos kartos Lietuva“.

Kviečiame pasižiūrėti!

Apie Centrinę projektų valdymo agentūrą:

Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) administruoja 12 Europos Sąjungos, kitų šalių donorių bei valstybės investicijų programų, daugiau nei 1500 skirtingų projektų, kurių bendra vertė – 15,5 mlrd. eurų. Agentūra taip pat teikia viešųjų investicijų valdymo metodinę pagalbą, joje įkurtas viešojo ir privataus sektorių partnerystės kompetencijų centras. Be to, savo bei Lietuvos viešojo sektoriaus sukauptą programų ir projektų administravimo patirtį perduoda užsienio valstybių institucijoms vystydama tarptautinio bendradarbiavimo veiklą.

Susiję vaizdo įrašai

podcasts thumbnail
2023 m. sausio 05 d.
ES investicijos - trumpai ir aiškiai: ką verta žinoti kiekvienam?