2023 m. lapkričio 14 d. Atnaujinimo data: 2023 m. lapkričio 14 d.
image

Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuotos ES investicijų komunikacijos kampanijos „Ką regi (J)onas?“ veidas, prodiuseris ir didžėjus Jonas Nainys-Jovani  šį kartą aplankė pietų Lietuvos miestą – Prienus. Nors dažniausiai pro čia tik pravažiuoja, šį kartą J. Nainys visą dieną skyrė susipažinimui su jam dar neatrastu išskirtiniu šalies miestu. Prienuose jis susitiko su miesto meru Alvydu Vaicekausku, pasivaikščiojo po dailiai atnaujintą Sakurų parką. Taip pat apsilankė Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centre, susipažino su Prienų himno žodžių autoriumi, poetu ir visuomenininku Jurgiu Montvila, o dieną užbaigė su įvairių Prienų rajono bendruomenių atstovais kalbėdamasis apie esamus bei būsimus pasikeitimus regione. „Kai keliausite po Lietuvą, pasižymėkite dar vieną vietą, į kurią tikrai reikia atvažiuoti, pajusti Prienų dvasią“, – šypsojosi J. Nainys.

Kviečiame susipažinti su tuo, ką Jonas pamatė Prienuose: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/ka-regijonas/pieciausiame-lietuvos-mieste-apsilankes-jonas-nainys-dabar-cia-rekomenduoja-atvykti-visiems-pajuskite-prienu-dvasia-95052251?fbclid=IwAR11qx_tFdJ19fcY6xtSpj8WoxIP6d11TDIh1J7iQ5xR87BzLHTCWbYEvlw 

„Ką regi(J)onas?“ – VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuota komunikacijos kampanija, kuria siekiama suteikti gyventojams daugiau žinių apie Lietuvos regionuose ES fondų lėšomis sukurtą ar atnaujintą infrastruktūrą ir atsiradusias kokybiško gyvenimo galimybes. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.