2023 m. spalio 31 d. Atnaujinimo data: 2023 m. lapkričio 06 d.
image

Nors Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės investicijomis šalies regionuose sukurta viešoji infrastruktūra iš esmės pakeitė regionų gyventojų gyvenimo kokybę, tačiau nemažai daliai žmonių vis dar atrodo, kad kokybiškai gyventi ir dirbti galima tik didmiesčiuose. Lietuvos socialinių tyrimų centro ir partnerių atliktas Baltijos šalių regionų tyrimas atskleidė, kad, tarp didmiesčių ir regionų migruojantiems gyventojams svarbios ne tik ten esančios darbo vietos, bet ir išvystyta infrastruktūra – patogus ir saugus susisiekimas, būsto pasiūla, ugdymo įstaigos, sveikatos priežiūros centrų prieinamumas. 

Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuota ES investicijų komunikacijos kampanijos veidas, prodiuseris ir didžėjus Jonas Nainys-Jovani,  šį įkartą lankėsi viename iš unikaliausių Žemaitijos miestų – Plungėje, kur jo laukė netikėti susitikimai ir papasakotos įdomios istorijos. J. Nainys apsilankė Plungę garsinančiuose Mykolo Oginskio rūmuose, o su rajono savivaldybės meru Audriumi Klišonio pasivaikščiojo po Laisvės alėją. 

„Negražių vietų Plungėje nėra“, - tvirtino Plungės rajono meras. J. Nainys taip pat turėjo progą susipažinti su Plungės rajono simfoninio orkestro įkūrėjais Pauliumi ir Ieva Lygnugariais, o su įvairių Plungės rajono bendruomenių atstovais kalbėjosi apie esamus ir būsimus pasikeitimus regione.

Kviečiame plačiau susipažinti  su tuo ką gi Jonas pamatė Plungėje: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/ka-regijonas/plungeje-apsilankes-jonas-nainys-liko-suzavetas-cia-yra-visiskai-nerealiai-94941801