2023 m. rugsėjo 25 d. Atnaujinimo data: 2023 m. rugsėjo 27 d.
image

Informuojame, kad Vilniaus regiono startuoliams ir atžalinėms įmonėms, kuriančioms dirbtinio intelekto, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo sprendimus ir produktus skirtas kvietimas gauti finansavimą pratęsiamas iki spalio 31 dienos. Bendra kvietimo finansavimo suma – 15 mln. eurų.

Ši finansavimo priemonė leis startuoliams kurti įvairius dirbtinio intelekto sprendimus, tarp jų – ir skirtus duomenų analitikai, kuriais siekiama, pavyzdžiui, efektyvesnės medicinos diagnostikos, sklandesnio eismo srautų valdymo ir pan.

Finansavimą projektams gali gauti Sostinės regione veikiančios labai mažos, mažos arba vidutinės įmonės, t. y. startuoliai ir atžalinės įmonės. Didžiausia galima projekto finansavimo suma – 102 tūkst. eurų.

Šios priemonės išskirtinumas – projektai finansuojami 100 proc. intensyvumu, taip pat nėra taikomas reikalavimas dėl įmonės amžiaus, tad priemone gali pasinaudoti ir įsteigtos naujos įmonės.

Išsamias kvietimo sąlygas galite rasti čia.

Vilniaus regiono startuoliams ir atžalinėms įmonėms skirta priemonė įgyvendinama pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva", finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

 

Susiję kvietimai

Pateikimo terminas (nuo) Pavadinimas Finansavimo suma Pateikimo terminas (iki)
2023 m.
birželio 27 d.
Pasibaigęs
Finansinės paskatos startuoliams ir atžalinėms įmonėms kurti DI, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo produktus ir sprendimus
Nr. 02-018-K
16 500 000,00 €
2023 m.
lapkričio 07 d. 17:00
Pasibaigęs