×

Renginio data
-
Būsena
Rodyti
Rezultatai: 16
Būsena
Rodyti
Geg 23 2024
events thumbnail
Individualios konsultacijos kvietimo Nr. 06-015-K pareiškėjams

 Internetu

 09:00

Kviečiame kvietimo „Kultūros turinio skaitmeninimas, siekiant kurti šiuolaikinio vartotojo poreikius atitinkančius produktus ir paslaugas“ pareiškėjus registruotis individualiai nuotolinei konsultacijai, kurios metu vertinimo organizatoriai atsakys į kylančius klausimus, patars dokumentų rengimo klausimais.

Geg 23 2024
events thumbnail
Konferencija „Daugiabučių namų modernizavimo fondo ateitis“

 Internetu

 09:00

Kviečiame gegužės 23 d. stebėti konferenciją „Daugiabučių namų modernizavimo fondo ateitis“, kur įžvalgomis dalinsis ir svarbius klausimus aptars Europos komisijos, LR Aplinkos ministerijos, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos būsto rūmų, INVEGOS atstovai ir srities ekspertai iš viešojo bei privataus sektorių.

Geg 24 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į gamybos inovacijų slėnį Vilniuje

 Nalšios g. 11, Vilnius

 08:40

Jei kada nors svajojote bent akies krašteliu išvysti ateitį – ji jau pasiruošusi jus priimti! Gegužės 24 d. kviečiame jus į pirmąją Baltijos šalyse inovacijų erdvę įmonėms, kuriose gimsta gamybos veiklos, skaitmeninės inovacijos, prototipai ir testuojamos inovatyviausios idėjos. Nepraleiskite progos užmesti akį į Gamybos inovacijų slėnį Vilniuje!

Geg 24 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į STEAM centrą Panevėžyje

 Kniaudiškio g. 40, Panevėžys

 09:00

Ar matematika gali būti įdomi? Ar chemija gali užburti? Į tokius ir panašius klausimus jau seniai atsakė įtraukiojo ugdymo STEAM centrai. Gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kitų mokslų paslaptis gegužės 24 d. kviečiame sužinoti ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Geg 24 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į laivams pritaikytą Nemuną

 Santakos parkas, Kaunas

 16:00

Nemuno vandens kelias – ypač svarbus Lietuvai. Per Klaipėdos uostą jis sudaro tarptautinius maršrutus Baltijos jūroje. O per Kuršių marias šis kelias kuria bendrą kelių vandens kelių sistemą su Vakarų Europa.

Geg 25 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į „Šilokarčemą“

 Lietuvininkų g. 6, Šilutė

 09:30

Visi esame girdėję dainą apie šalia kelio stovinčią karčemą. O ar žinojote, kad Lietuvoje yra ištisas Šilokarčemos kvartalas? Jei neteko lankytis – kviečiame užsukti į Šilutę, kur ši vieta jau seniai tapo viena mėgstamiausių svečių ir šilutiškių laisvalaikio praleidimo vieta.

Geg 25 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ senąją bitininkystę

 Bitininkystės muziejus. Ignalinos raj., Stripeikių k., Pabalių 3

 11:00

Nepraleiskite garsiausių dūzgių Lietuvoje – Bitės dienos! Bitinininkystės muziejus kviečia visus ne tik užmesti akį senąją bitininkystės istoriją, bet ir prisidėti prie lengvesnio bičių gyvenimo. Kasmetinė šventė kasmet suburia tuos, kurie neabejingi šiam amatui. O šiemet lankytojų laukia ir dar viena veikla – augalyno bitėms sodinimas.

Geg 25 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ lakstynėse po Marijampolės parkus

 R. Juknevičiaus g. 14, Marijampolė

 13:30

Marijampolė gali pasigirti ne tik įdomia istorija, Cukriniu festivaliu, bet ir didžiuliu Pašešupio parku, kuriame veiklos atrasti gali kiekvienas. Šalia vingiuojanti Šešupė, didelis obelų sodas, šimtamečiai medžiai ir... kačių aikštė. Kas juos visus vienija?

Geg 26 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į Kelmės dvarą

 Kelmės dvaro sodyba Dvaro g. 15, Kelmė

 13:30

Kelmės dvaras garsėja ne tik savo puošniu baroko stiliumi, bet ir įspūdinga istorija. Vietiniai gyventojai pasakoja, kad svare galima „prakalbinti paveikslą“. Jam prabilus, galima išgirsti paties dvaro savininko Juliaus Gruževskio pasakojimą apie tai, kas vyko jo gyvavimo laikais. O jūs ar norėtumėte pabandyti prakalbinti istoriją?

Geg 26 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į Europą Tauragėje

 Tauragė, Tauragės pilies aikštė

 13:30

Tauragės miestas garsėja ne tik savo vaizdingais gamtos peizažais, Jūros upės kilpomis ar įspūdingomis atodangomis. Šis miestas – vienas žaliausių Europoje! Inovacijų taikymas, tendencijų atliepimas ir žmonių ryžtas veikti sukūrė tokią bendruomenę, kuri tampa pavyzdžiu ne tik Lietuvos, bet ir Europos miestams.

Geg 27 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į A. ir M. Miškinių biblioteką

 Utena, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Maironio g. 12

 11:00

Ši biblioteka griauna mitus apie tylias erdves, knygų kalnus ir griežtas taisykles. Įkurta 1931 m., šiandien ši erdvė – įvairių renginių, protmūšių bei gražių iniciatyvų vieta. Taip pat tai – kultūros, švietimo ir informacijos centras, teikiantis Utenos gyventojams visų rūšių žinias ir informaciją, leidžiantis jiems naudotis ne tik spaudinių...

Geg 28 2024
events thumbnail
Neperkančiųjų organizacijų pirkimai ir jų vykdymo tvarka

 Internetu

 13:00

VšĮ „Centrinė projektų valdymo agentūra“ kviečia dalyvauti mokymuose „Neperkančiųjų organizacijų pirkimai ir jų vykdymo tvarka“ visas Neperkančiąsias organizacijas (toliau – NPO), kurios įgyvendina arba numato įgyvendinti (kaip projekto vykdytojas arba projekto partneris) projektus, bendrai finansuojamus iš Europos Sąjungos (toliau – ES).

Geg 31 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į ELINTA MOTORS inovacijų užkulisius

 Elinta Motors, Terminalo st. 5, Biruliškės., Kauno raj.

 11:00

Ar žinojote, kad Lietuvoje gaminamos sistemos su inovatyviu silicio karbido variklio valdikliu? Ji leis inovatyvų variklį pritaikyti ne tik vilkikams ir kitam komerciniam transportui, bet ir autobusams, žemės ūkio, statybų technikai ar net laivams.

Geg 31 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į šokolado fabriką RŪTA

 Šiauliai, Saldainių fabrikas RŪTA, Tilžės g. 133

 16:45

Tai – vienas saldžiausių renginių renginių cikle „UžmESk akį“, kuris nepaliks abejingų.

Geg 31 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į Malkų įlanką

 Klaipėda, Senoji perkėla, Danės g. 1

 17:00

Kviečiame pasinaudoti unikalia galimybe ir apsilankyti Klaipėdoje veikiančioje jūrinės krovos įmonėje – Malkų įlankoje! Dėl nuolatinės plėtros šiandien terminalas yra vienas didžiausių žemės ūkio produktus kraunančių terminalų Klaipėdoje.

Bir 01 2024
events thumbnail
„UžmESk akį“ į Plungę ir nesustok stebėti

 Plungė, J. Biliūno g. 12

Žemaitijoje, 27 km į vakarus nuo Telšių esanti Plungė paprastai nėra minima tarp lankomiausių turistinių vietų. Tikriausiai nedaugelis žino, kad plungiškiai turi savo Laisvės alėją ir net jūrą – taip vadinamas Gondingos hidroelektrinės tvenkinys, kuris susidarė užtvenkus Babrungo upę. Taip pat estradą, kuri dar visai neseniai atnaujino savo...